ICT Na stráni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ICT Na stráni

Forum založené k výuce ICT ZŠ Na Stráni
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sáruša Hohlbergerová a Ell Utratilová

Goto down 
AutorZpráva
Sáruša

Sáruša


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 04. 17

Sáruša Hohlbergerová a Ell Utratilová Empty
PříspěvekPředmět: Sáruša Hohlbergerová a Ell Utratilová   Sáruša Hohlbergerová a Ell Utratilová EmptyWed May 24, 2017 1:27 pm

Byla jednou jedna kočka jménem Ňufka cat.
Měla sestru Ťapku, ale její sestra bydlela v JEDNOROŽČÍ DIMENZI.
Ňufka bydlela u lidí.
Měla hodně kamarádů jako třeba psa Jacka,postiženou liščí myš Sofii, a lva Mickeyho.
Jednoho dne se rozhodla,že půjde na procházku. Na trávě uviděla rozlitou duhu,takže si z toho vyvodila, že tam byla je jí sestra.
Ňufka se o setru bála tak jí začala hledat.Pak šla hledat Jednorožčí dimenzi, nakonec jí našla a vstoupila do ní.
"Uf" oddechla si. když se tam dostala začla hledat svou sestru, a jako vždy si její sestra hrála s jednorožci ale hlavně s
Duháčkem ten tam poskakoval jak na trampolíně bounce . Když Ťapka zahlédla sestru rozutíkala se směrem k ní.
Ťapka jí řekla vše co zažila během toho co tam nebyla      
CITUJI za Ťapku: vydala jsem se do světa lidí se svými kamarády koněm Benem  a křeččím morčetem Lennym.
Jenom že jsme si s sebou vzali dračí vejce a ono se nám někam zakutálelo ale to není to nejhorší...tak trochu
Lenny skočil na cirkulárku a dělal že tancuje a pak...byla všude jenom Duha(jestli vám to nedošlo tak Lenny umřel
) no a toť vše....Razz Exclamation
Cože? vyhrkla ze sebe Ňufka. Děláš si srandu? odkutálela se ti nejvzácnější věc a ješťe si nechala Lennyho vlíst na cirkulárku? Teď nebudeme mít žádního draka kvůli tobě? Ale já se ti omlovám začala Ťapka ale bylo to marné.Ňufko nezlob se na mě vždiť zase bude všechno Mňoukej. Nebude odsekla Ňufka a nadobro odešla a Ťapka se trápila že to co provedla neměla dělat.               A jestli žije trápí až dodnes    MŇAU!
Návrat nahoru Goto down
 
Sáruša Hohlbergerová a Ell Utratilová
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Eliška Utratilová a Sáruša Hohlbergerová
» Hohlbergerová Sárka
» Eliška Utratilová

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ICT Na stráni :: Příběh-
Přejdi na: