ICT Na stráni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ICT Na stráni

Forum založené k výuce ICT ZŠ Na Stráni
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 PŘÍBĚH

Goto down 
AutorZpráva
Linda




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 24. 04. 17

PŘÍBĚH  Empty
PříspěvekPředmět: PŘÍBĚH    PŘÍBĚH  EmptyMon May 29, 2017 12:28 pm

Šla jsem na procházku a potkala jsem toulavou kočku cat . Hned za ní běžel pes. Nechtěla sem se připlést do rvačky a tak jsem se rozhodla jít domů (pes byl moc velký a silný). Najednou se objevil cizí chlápek (BEZDOMOVEC Neutral ). Ale na rozdíl od ostatních bezdomovců byl hezký a silný. Ale i tak... nevíte co ten bezdomovec udělá, že ano? Raději sem hned utíkala domů. A najednou: BUCH! spadla jsem na zem a vykřikla jsem: ,,AU!". Jedna paní mi pomohla na nohy. Poděkovala sem jí a všimla jsem si, že nese tři tašky. Já jí na oplátku pomohla odnést těžký nákup domů. Večer jsem šla spát. Bála jsem se bezdomovce, ale řekla jsem si že nemá cenu mít strach z nějakého ňoumy. Ráno jsem se probudila do krásného slunečného dne. Řekla jsem si, že by byla škoda aby sem se nešla projít když je tak hezky. No jo, ale v tom: zase ten BEZDOMOVEC! Lekla jsem se ho, ale on se mě jen zeptal: ,,Dáš mi kousek chleba? Nemám co jíst ani pít... moc tě prosím  No " Tak sem si řekla, že mu to dám aby už dal pokoj. ,,Na, tady máš chleba a citronovou minerálku." ,,Děkuji moc" odpověděl mi bezdomovec a odešel. Druhý den se to však opakovalo: ,,Ahojky!  Smile  Nemám co jíst ani pít, dala by jsi mi PROSÍM nějakou sušenku a šťávu?" řekla jsem si, že už snad dá pokoj. Vzala jsem ho do Kauflandu a on si vybral delissu a malinovou šťávu. ,,No tak si to vezmi" řekla jsem mu. On poděkoval a šel "domů" (do staré plesnivé chatky, fuj!). Opakovalo se to každý den, až se z nás stali přátelé. Naučila jsem ho číst  study , ale stejně dělal blbého... ale nevadilo mi to. Byl pěkné prase  pig  vždy se při obědě pocintal, tak sem mu dala bryndáček. Odstěhoval se ke mě. Přemýšlela jsem, co mu dát k vánocům  scratch . Nakonec sem mu koupila klauní čepičku  jocolor  a míček  Basketball . On mi na oplátku dal králíka  albino     (nevim kde na to vzal peníze  Shocked ) V půl druhé ráno už jsme se doradovali z dárků a šli jsme spát  Sleep .
Návrat nahoru Goto down
 
PŘÍBĚH
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» dramatický příběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ICT Na stráni :: 29. 05. 2017 - Úkol-
Přejdi na: